Sportowe fasony na luzie

Myślisz, że marynarki nadają się tylko i wyłącznie na śluby, wesela, chrzciny i tego typu sytuacje? Masz rację oczywiście ale to nie znaczy, że poza tymi uroczystościami nie możesz zakładać garniturów. Możesz, co więcej wcale nie musi to być bardzo elegancki krój. Na co dzień, do pracy, na domówkę możesz śmiało założyć sportowy fason i czuć się na luzie – tak jak lubisz.

Stylowe modele marynarek królują w sklepach i galeriach handlowych. Bystre oko z łatwością dostrzeże wśród nich modele luźniejsze, idealne na codzienne wyjścia. Z całą pewnością większe pole do popisu mają tutaj młodzi chłopcy. Wiele sieciówek i sklepów przygotowało bowiem dla nich w tym sezonie wyjątkowe i niebanalne kroje oraz fasony luźnych, sportowych garniturów czy marynarek.

Najmodniejsze kolory to wciąż brąz i wszelkie jego odcienie. Do łask wracają jednak marynarki w kolorze musztardowym i grafitowym. Nieustannie modne pozostają: czerń i popiel. Jeśli lubisz odrobinę szaleństwa i dobrej zabawy koniecznie powinieneś zwrócić uwagę na marynarki w kratę. Nadają się świetnie nie tylko na wieczorne wyjście ale także do pracy. Wciąż wyglądają bowiem stylowo i elegancko a jednocześnie wnoszą odrobinę luzu.

Jeśli natomiast chodzi o najmodniejsze fasony, zdecydowanie królują obecnie przylegające do ciała marynarki fit. Oczywiście nie chodzi tu o takie kroje, które ograniczają ruchy i sprawiają, że czujesz się źle. Chodzi tu raczej o te kroje, które idealnie przylegają a jednocześnie nie ograniczają swobody ruchów. W tym sezonie królują garnitury sztruksowe. Marynarka koniecznie z rzędem srebrnych guzików na rękawie, prosta stójka i jak najmniej innych ozdobników.

Materiał z jakiego wykonuje się najwygodniejsze i najmodniejsze w tym sezonie garnitury i marynarki to sztruks a także bawełna z dodatkiem poliestru. Jedwab odchodzi do lamusa.

Gdzie kupić modną i stylową marynarkę w sportowym stylu? Możesz odwiedzić najbliższą galerię handlową bądź mniejszy sklepik. Raczej odradzamy bazary i stoiska uliczne. Ubrania, które tam spotykasz wyglądają wprawdzie bardzo podobnie do tych, które spotykasz w sklepach markowych ale ich jakość pozostawia wiele do życzenia. Ponadto nie masz na nie gwarancji, nie możesz ich zwrócić.